O Nas

Money Matters to firma, która wprowadzi Twój biznes na wyższy poziom.

Jesteśmy odpowiedzialnym i profesjonalnym zespołem. Bardzo starannie planujemy wszystkie oszczędności, chronimy interesy naszych Klientów i z ogromnym zaangażowaniem podchodzimy do nowych projektów.  Wszystkie powierzone zadania traktujemy należytą powaga.  Zapytaj o nasze referencje i szczegóły współpracy.

Dbamy o relacje z naszymi Klientami.

Dobry biznes zawsze bazuje na długoterminowych relacjach z Klientami. Solidna firma nie może sobie pozwolić na żadne niedomówienia i nieścisłości. W sprawach pieniędzy stosujemy nadrzędną zasadę: „odnosimy sukces tylko wtedy, gdy odnoszą go najpierw nasi Klienci.”

Nie wstydzimy się naszych osiągnięć i międzynarodowych działań. Nasza historia i osiągnięcia to coś, czym chętnie chwalimy się wśród naszych Klientów.

Money Matters dostarczy klientom najkorzystniejsze rozwiązania biznesowe i oferty inwestycyjne. Z nami można:

  • Cieszyć się z bezpiecznej redukcji i uproszczenia podatków;
  • Racjonalnie optymalizować koszty zatrudnienia przez co zyska dodatkowych środków na inne cele;
  • Uzyskać wielokierunkową pomoc prawną i księgową w procesie zakładania własnej firmy zagranicą;
  • Zdobywać nowe rynki i kontrahentów;
  • Uzupełnić niedobory kadrowe;
  • Organizować zaplecze dla zagranicznego łańcucha dostaw,

Dla Państwa, od 2014 roku oferujemy kompleksowe rozwiązania, począwszy od założenia firmy, poprzez doradztwo księgowe zakresie transakcji korporacyjnych i operacji gospodarczych, aż po wparcie procesów biznesowych w tym przemieszczenia towarów w ramach sprzedaży bezpośredniej i wysyłkowej.

Nasi konsultanci są profesjonalistami w dziedzinie prawa lub księgowości z kwalifikacjami uzyskanymi w różnych jurysdykcjach międzynarodowych. Ich wykształcenie i doświadczenie pozwala im na zapewnienie wysokiego standardu obsługi.

To, co nas wyróżnia, to oprócz znajomości prawa i doświadczenia w doradztwie transakcyjnym, zdajemy sobie sprawę, że dla naszych klientów liczy się przede wszystkim wynik. Naszym zadaniem jest stawianie realistycznych oczekiwań i zarządzanie nimi.

Klientom chcących poznać Nas bliżej zapraszamy do naszych biur zlokalizowanych w Sofii, Bukareszcie, Pradze i Budapeszcie.

Zapoznaj się z nasza ofertą i dołącz do szerokiego grona Klientów, którym pomogliśmy przenieść swój biznes do krajów, w których podatki są mniejsze, przepisy i prawo bardziej zrozumiałe, a organy podatkowe przyjazne i wyrozumiałe.